Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

OYUNCAKLAR ve ELEKTRONİK ürünlerin iadesi yapılamamaktadır.

Ürün Değişim Koşulları

Değişim yapmak istediğiniz ürünler için arıza,bozuk ve çalışmayan ürünü kanun geregince en fazla 3 gün içerisinde iletişim birimimize bildirerek ambalajı ve kutusu deforme olmamış şekilde anlaşmalı kargomuza teslim etmeniz gerekmektedir.

* Değişim edilecekürünler için; iade ederken bizim paketlediğimiz şekilde ürün kutusu ya da ambalajı zarar görmeyecek şekilde olmalıdır. Ürünün kendi ambalaj ya da kutusu üzerine bant,etiket vs. yapıştırmadan göndermeniz gerekmektedir. Ürün görselliğini yitirmiş ürünlerin iadesinin ilgili kanun gereği kabul edilmeyeceğini hatırlatmak isteriz.

 

• İade Konusu: İadeler sadece Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır. Diğer kargo firmalarından gelen iadeler kabul edilmeyip, adresinize aynen geri gönderilmektedir.

• Değişim yapılmasını istediğiniz ürünler için kargo ücretini ödemek koşulu ile farklı kargo firmaları ile gönderim sağlayabilirsiniz.

• Verdiğiniz siparişleri eksiksiz ve tam zamanında gönderebilmek için fazlasıyla gayret gösterdiğimizi bilmenizi isteriz. Fakat bazen elde olmayan sebeplerden ötürü ve dahi üretici/ithalatçı firma tarafından yapılan stok sayımlarında hata olabiliyor, bu sebeple de temin edilememesi durumunda benzeri varsa sizi bilgilendiriyoruz fakat yoksa siparişiniz iptal ile sonuçlanabilir. Bu konu için anlayışınıza sığınıyoruz.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.